از خدمات کارواش نانو بخار سیار بهره مند شوید

ظاهر خودرو به نوعی نشان دهنده شخصیت فرد نیز هست. فرض کنیم که شما یک خودرو بسیار شیک

ظاهر خودرو به نوعی نشان دهنده شخصیت فرد نیز هست. فرض کنیم که شما یک خودرو بسیار شیک و گران قیمت دارید اما ظاهر آن کثیف است مسلما زمانی که افراد در خیابان خودروی شما را می بینند قضاوت خوبی از شما نخواهند داشت. لذا همیشه باید به شستن ماشین خود اهمیت دهید. اما با توجه به این که امروزه با بحران کم آبی روبرو هستیم لذا شستن هر خودرو منجر به از دست رفتن حجم عمده ای از آب خواهد شد. در این زمان است که کارواش نانو بخار اهمیت خود را نشان خواهد داد.

کارواش نانو بخار چیست؟

در این نوع کارواش هم از آب استفاده می شود اما به جرات می توان گفت که با کمک کارواش نانو بخار، میزان مصرف آب به شدت و به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می کند و از آنجایی که کلیه فعالیت های بشر باید در راستای حفظ محیط زیست باشد لذا کارواش نانو بخار برای این منظور بسیار موثر خواهد بود. در کارواش نانو بخار قطرات آب به صورت ذرات بخار و در اندازه نانو ریز شده و به بدنه خودرو پاشید می شود با این کار نه تنها آسیبی به رنگ و بدنه خودرو وارد نمی شود بلکه با کمترین میزان آب، ماشین شسته می شود. با پیشرفت تکنولوژی این امکان فراهم شده است که مردم از خدمات کارواش نانو بخار سیار نیز بهره مند شده و بدون نیاز به رفتن به کارواش بتوانند ماشین خود را در منزل تمیز کنند.

مزیت های استفاده از کارواش بخار سیار

۱- مهمترین مزیت کارواش نانو بخار سیار، صرفه جویی در مصرف آب است که از هر نظر اهمیت دارد.

۲- جالب است بدانید که این روش حتی بهتر و دقیق تر از کارواش های معمولی می تواند ماشین را تمیز کند.

۳- با توجه به این که برای رفتن به کارواش باید سوخت مصرف شود و همین امر هم به منابع سوخت زیستی و هم به پاکیزگی هوا لطمه می زند در نتیجه کارواش نانو بخار سیار از این نظر می تواند به محیط زیست کمک کند.

۴- همچنین صرفه جویی در زمان نیز از دیگر مزیت های کارواش نانو بخار سیار است. چرا که فرد مجبور نیست بخشی از روز خود را برای رفت و برگشت به کارواش و همچنین ماندن در صف انتظار صرف نماید.

۵- از کارواش نانو بخار سیار حتی می توان برای شستن روکش های صندلی خودرو استفاده نمود بدون این که صندلی های خیس شوند در نتیجه تنها ۲-۱ ساعت بعد شما می توانید از خودروی خود استفاده کنید.

۶- با توجه به این که با کمک کارواش نانو بخار سایر عمل تمیز کردن ماشین در خانه صورت می گردد خود شما بهتر می توانید بر روی شستن و تمیز کردن خودرو نظارت داشته باشید.