نانو کارواش سیار شست و شوی آسان خودرو در محل

این روش از تمیز کردن خودرو، بهترین و مفیدترین روشی است که نه تنها عملکرد بالایی دارد بلکه

این روش از تمیز کردن خودرو، بهترین و مفیدترین روشی است که نه تنها عملکرد بالایی دارد بلکه کمترین آسیب را به محیط زیست وارد می کند به همین دلیل در راستای حفاظت از منابع طبیعی و همچنین ماندگار بدنه خودرو و جلوگیری از آسیب به آن، تبلیغات گسترده ای برای افزایش حوزه فعالیت کارواش نانو صورت گرفته است که یکی از این موارد، کارواش نانو سیار است.

کارواش نانو سیار چیست

یکی از مهمترین معضلاتی که همه صاحبان خودرو با آن روبرو هستند، رفتن به کارواش است. برای این منظور نه تنها باید مدت زمان زیادی را در ترافیک هدر دهند تا به مقصد برسند بلکه این عمل منجر به افزایش مصرف بنزین شده و در نتیجه باعث آسیب به این منبع سوختی و بدتر از آن افزایش آلودگی هوا می شوند. به همین دلیل اخیرا خدمات کارواش سیار برای مشتریان ارائه شده است. در این روش، دستگاه های شست و شو و تمیز کردن خودرو، در اندازه ساخته شده اند که قابلیت جابجایی داشته و بدون نیاز به رفتن به کارواش، می توانید در منزل خود، از خدمات این نوع کارواش بهره مند شوید. با توجه به این که جدیدا کارواش نانو به عنوان روشی ایده آل در راستای نظافت وسیله نقلیه شناخته شده است، لذا کارواش نانو سیار نیز این امکان را برای مشتریان فراهم می کند که بدون نیاز به شستن ماشین و کثیف شدن منزل، با مواد شوینده نانو، خودروی خود را به صورت ماندگار تمیز کرده و از درخشندگی این مواد بهره مند گردند.

 

مزیت های عمده کارواش نانو سیار

زمانی که برای انجام یک عمل، روش های مختلفی وجود داشته باشد، ما به سراغ روشی می رویم که بهترین کارایی و عملکرد را نسبت به سایرین دارد. در مورد کارواش نانو سیار، مزیت های این راهکار عبارت است از:

۱- در این روش، با توجه به این که نیازی به مصرف آب و کف نیست، لذا منزل مشتری کثیف نخواهد شد.

۲- از آنجایی که کارواش نانو، با کمک مواد شونده ای که استفاده می کند، یک لایه محافظتی را بر روی بدنه خودرو ایجاد می کند، در نتیجه تمیزی ماشین ماندگارتر شده و در نتیجه تعداد دفعات نیاز به شستن خودرو کم خواهد شد.

۳- در این روش، با توجه به عدم نیاز به رفتن با کارواش و در نتیجه در امان ماندن از ترافیک، وقت مشتری هدر نرفته و این جنبه بسیار اهمیت دارد.

۴- برای استفاده از خدمات کارواش نانو سیار، تنها کافی است که با مراکز معتبر ارائه کننده این نوع خدمات تماس گرفته و بقیه امور را به عهده این مراکز بسپارید.